sobota 22. června 2013

Summer photo challenge


Ahoj! :) Připravily jsme si pro vás na prázdniny takový menší fotografický projekt. Omlouváme se, že jsme tento článek nezveřejnily dřív, ale nějak nebyl čas a příležitost vymyslet všechna témata. No, snad není ještě tak pozdě a zapojíte se i tak, i když je to trochu narychlo a projekt začíná už za týden :). 

A o co se jedná? V intervalu po třech dnech bude vaším úkolem (nafotit) zveřejnit jednu fotku na jedno z osmi po sobě jdoucích témat.Kdy se můžu zapojit?
Všichni, kdo se chtějí zapojit, nechť se zapíšou do linkovače pod článkem. Stačí napsat své jméno a blog.
Do challenge se lze zapojit i v průběhu. Pokud se nezapíšete teď, ale budete se chtít přidat třeba desátého, není problém. Svůj link napište v příslušné dny, pod každým naším zveřejněným článkem bude v tyto dny linkovač nový, speciálně pro jedno aktuální téma.

Kdy můžu přidávat fotky?
Pouze v příslušném termínu. Pokud jeden termín nestihnete, nelze se zapojit dodatečně. Nezveřejňujte fotky ani dopředu.

Co je cílem challenge?
Díky linkovači si odkaz na váš článek rozkliknou i další návštěvníci, čímž získáte větší návštěvnost :). Ostatní lidi určitě budou zajímat vaše tématické fotky. Takže cílem je prohlédnout si fotky od ostatních a něco se tak o nich dozvědět :).

Můžu se do projektu nějak zapojit, i když nemám blog?
Samozřejmě :). Pokud nemáte blog a přesto byste se s ostatními chtěli podělit o svoje fotky, napište nám na e-mail kayandaudrey@gmail.com a my budeme vaše fotky publikovat na našem blogu.


1. Fotka, na kterou jsem pyšný/pyšná
1. července - 3. července
Kterou fotku považujete za svoji nejpovedenější? O které si myslíte, že by ji lidé mohli obdivovat? Neváhejte a ukažte ostatním, co se vám nejvíc povedlo.


  2. Fotka věci, kterou vídám každý den
4. července. - 7. července
Okolo čeho chodíte každý den a mnohdy to přejdete bez povšimnutí? Co je součástí vašeho života? Mikrovlnka v kuchyni, plakáty na stěně, pavučina ve zdi, nebo klidně školní lavice mohou být velice fotogenické, pokud se podíváte jedním okem!

3. Fotka něčeho, co nesnáším
8. července. - 11. července
Co vám vadí? Může to být třeba paparazzi snímek otravné sousedky, nebo třeba neumyté nádobí. Samozřejmě máte právo fotku hned po zveřejnění z karty i počítače smazat, proč si kazit úložné prostory něčím tak příšerným, že? :D Každopádně se všem pochlubte, co vám pije krev!

4. Fotka jídla
12. července. - 15. července
Říká se, že jídlo je nejfotogeničtější. Tak se udělejte ostatním chutě a ukažte, co vám v poslední době přistálo na talíři.

5. Fotka něčeho roztomilého
16. července. - 19. července
Co považujete za roztomilé jste určitě fotili i dřív. Nad čím se rozplýváte? Je to váš pes, sourozenec, přítel, nebo třeba plyšák? 

6. Fotka, na které jsem já
20. července - 23. července
Samofotky jsou fenomén dnešní doby. Určitě to každý alespoň jednou zkoušel, ne že ne. Takže publikujte svoji fotku z Facebooku v koupelně nebo třeba fotku na samospoušť, kterou jste ale fotili jen a pouze vy.

7. Fotka vaší nejoblíbenější činnosti
24. července - 27. července
Pokuste se zachytit činnost, kterou děláte nejraději. 

8. Fotka detailu
28. července - 31. července
Detaily jsou úžasné! Zazoomujte na nějaký zajímavý detail, texturu...

______________________________________________

Pokud se chcete zapojit, přidejte odkaz na svůj blog, e-mail a vaše jméno do linkovače. Jak už bylo řečeno výše, bude se zakládat nový linkovač pro jednotlivá témata, kam budete dávat odkazy na vaše články s fotkami.


Doufáme, že se zapojíte a bude nás co nejvíc :).
Pokud si dáte na blog do zápatí nebo postranního úvodní fotku této challenge na znamení, že jste se zapojili, budeme jen rády :).

(Omlouváme se, linkovač vás po zadání vašich údajů hodí na jejich stránku - tam stačí kliknout na Skip this step a vrátíte se opět k nám na blog :D)

Pokud máte nějaké nejasnosti nebo dotazy, určitě se ptejte, vše vám rády zodpovíme. S linkovačem je to něco trochu nového, ale je to rychlá a efektní forma zápisu a propagace :). 

16 komentářů:

 1. Skvělý nápad a strašně ráda bych se zapojila, moc se mi líbí ta témata, ale bohužel není pro mě v některých dnech reálně možné stihnout pořídit fotku a dostat se k publikování na blogu (jsem mimo domov, někdy iv zahraničí).. A nechce se mi zapojit jen občas, protože se znám - když ne všechno, tak nic, zapomněla bych na to :D Ale určitě v budoucnu, kdyby byl podobný projekt ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Ok, jdu do toho :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju za pozvání.. Červenec mám docela volný, ale bojim se, že bych něco prostě nestihla. Ještě si to rozmyslím, ale je škoda, že jste to neudělali někdy ve školním roce ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Jé:) jsem moc ráda,že jste mě pozvaly. Ráda bych se zúčastnila,ale za 10 dnů jedů s kámoškou do Chorvatska, tak bych polovinnu nestihla. Mrzí mě to :(

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. :) tieš sa veľmi rada zapojím

  OdpovědětVymazat
 7. Beautiful photo!
  Would you like to follow each other? and maybe like each others facebook pages? ;-) Let me know dear:)

  ♡Kisses,
  holdmelikeapillow.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. Super nápad :)
  http://blogbymichaela.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Zajímavá myšlenka. Budu vás sledovat :)

  OdpovědětVymazat
 10. Prave som vas aj s touto vyzvou objavila a som rada ze sa stiham este zapojit aj k prvej teme ;)
  Takze meno: Ivana
  a blog: http://somebodyelse-ib.blogspot.sk/

  tesim sa ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nedá sa mi do tohoto článku pridať cez linkovač :/

   Vymazat
 11. Neeee, proč na takovýhle věci vždycky narazím pozdě?! :D

  OdpovědětVymazat
 12. poslední dvě kola jsem teda totálně nevychytala.. to mě mrzí. Skvělý projekt, určitě se zapojím ráda i přístě, ale v nějaký méně nabitý čas než jsou letní prázdniny :)

  OdpovědětVymazat